Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja planowanych instalacji na podstawie dokumentacji zdjęciowych oraz wizyt w terenie

  • Wsparcie ekip montażowych wiedzą techniczną i praktyczną w zakresie montażu instalacji

  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji prac

  • Wdrażanie nowych standardów firmy

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Jeśli nie posiadasz którejś z wymienionych kompetencji, ale jesteś osobą ambitną i energiczną odezwij się do nas – my wszystkiego Cię nauczymy i przekażemy wiedzę, którą posiadamy.

To oferujemy

  • Pracę o charakterze biurowym w siedzibie firmy

  • Szkolenia i wsparcie na etapie wdrażania

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wyjazdy audytowe w teren

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Nasza firma istnieje na rynku od 10 lat, w 2019 roku wykonaliśmy ponad 500 instalacji fotowoltaicznych. Doradzamy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom.

Zajmujemy się kompleksowym procesem sprzedaży: projektowaniem, montażem i serwisem instalacji o każdej mocy na dachach oraz gruncie. Posiadamy PROFESJONALNE własne brygady monterskie, które zdobyły ogromne doświadczenie w montażu instalacji PV gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykonanych mini elektrowni.

Od 2020 r tworzymy konsorcjum z Polską Energią Grupą Kapitałową, które pozwala nam działać na terenie całego kraju. W związku z prężnym i dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącym popytem rynkowym ogłaszamy dodatkową rekrutację.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.pgoze.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ