Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Instalacji PV

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmująca się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Naszym głównym działaniem jest realizacja elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

    Jeśli:

    • Posiadasz uprawnienia SEP E+D na stanowisku kontrolno-pomiarowym,
    • Posiadasz minimum rok doświadczenia w zakresie realizacji montaży lub audytów mikroinstalacji (instalacje do 40kW),
    • Potrafisz stworzyć opis koncepcji realizacji audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych

    Twoje zadania:

    • Przeprowadzanie audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych,
    • Wykonywanie odbiorów mikroinstalacji zgodnie z zaproponowaną metodologią,
    • Wypełnianie Karty Audytu Instalacji Fotowoltaicznej,
    • Pomiary strony prądu stałego DC i zmiennego AC,
    • Pomiary rezystancji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz skuteczności ochrony odgromowej,
    • Wykonywanie schematów elektrycznych,
    • Wykonywanie zdjęć full HD poszczególnych elementów instalacji,
    • Udzielanie pomocy eksperckiej Zamawiającemu,
    • Udzielania odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej,
    • Przegląd i ocena wytycznych montażowych stosowanych przez Foton Technik i współpracujące ekipy montażowe,
    • Szkolenie i certyfikacja firm instalacyjnych.

    Dlaczego warto?

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • wysokie premie
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • pełne wsparcie doświadczonego Managera
    • brak nonsensów korporacyjnych
    • stabilność koncernu międzynarodowego
    • innowacyjna branża
    • wspaniały zespół i doskonała atmosfera
    • realizacja własnych pomysłów
    • imprezy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.