Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor jakości

Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wschodnia 3, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o.

Wschodnia 3

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wyrobu gotowego i raportowanie wyników jakościowych , zwalnianie wyrobu gotowego do sprzedaży

  • Nadzór nad jakością materiałów wejściowych

  • Przeprowadzanie analiz na linii produkcyjnej i w laboratorium, zbieranie i obróbka danych

  • Prowadzenie procedur reklamacyjnych, współpraca z dostawcami

  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników

Nasze wymagania

  • Komunikatywności i pogody ducha

  • Zaangażowania i motywacji do pracy

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne