Logo Pracuj.pl

Audytor Kosztów Najmu

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów umów najmu: sprawdzanie rozliczeń kosztów operacyjnych pod kątem zgodności z zapisami w umowach najmu,
  • Sprawdzenie dokumentów finansowych zarządcy pod kątem przestrzegania praktyk rynkowych w zakresie zarządzania budynkami biurowymi, magazynowymi oraz centrami handlowymi.
  • Przygotowywanie raportów z audytu przedstawiających ustalenia i rekomendacje z audytu
  • Współpraca z właścicielami i zarządcami budynków w celu wyjaśnienia zapytań, negocjowania zwrotu niepoprawnych/nienależnych kosztów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako zarządca nieruchomości, facility manager, specjalista ds. umów najmu, analityk kosztów nieruchomości
  • Doświadczenie z zakresu tworzenia budżetów CAPEX i OPEX
  • Szeroka wiedza z zakresu funkcjonowania budynków, w szczególności dotycząca nadzoru nad utrzymywaniem nieruchomości w należytym stanie technicznym i estetycznym
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra praktyczna znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Umowę zlecenie oraz bardzo dobrą stawkę godzinową
  • Okazjonalną możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy, sporadycznie praca w godzinach wieczornych/weekendowych
  • Elastyczna praca dostosowana do osobistych potrzeb i możliwości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • bony towarowe
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jones Lang LaSalle to lider wśród globalnych firm doradczych świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych na całym świecie. Zespół JLL Capital Markets w Warszawie zajmuje się doradztwem komercyjnym przy dużych transakcjach kapitałowych na rynku polskim, których przedmiotem – jako pojedyncze aktywa bądź portfele aktywów – są m.in. nowoczesne biurowce, centra logistyczne i magazynowe, centra handlowe oraz hotele. Naszymi klientami są głównie polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni – firmy z sektora investment management, fundusze inwestycyjne oraz największe firmy deweloperskie.

Aktualne oferty pracodawcy
REQ170512

Audytor Kosztów Najmu, świętokrzyskie