Oferta pracy

Audytor Mystery Shopper

RESEARCH COLLECTIVE sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś czujnym obserwatorem? Chętnie dzielisz się swoimi spostrzeżeniami? Chciałbyś realnie wpływać na jakość obsługi w punktach usługowych? Cenisz sobie elastyczny czas pracy?

  • Jeśli chcesz z nami współpracować to kliknij w przycisk aplikuj i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Nasze wymagania

  • Pełnoletność

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Obywatelstwo polskie

  • Dostęp do komputera i Internetu

To oferujemy

  • Atrakcyjne, uzależnione od efektywności wynagrodzenie.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Umowa zlecenie lub współpraca B2B

  • Możliwość realizacji badań z wielu branż.

  • Realizację nawet kilkunastu zleceń w miesiącu.

Research Collective Sp. z o.o. to nowa na polskim rynku firma badawcza. Jej założycielami i założycielkami są osoby z dużym doświadczeniem badawczym, zatem firma łączy w swoim charakterze młodość i energię nowego przedsięwzięcia z ugruntowaną wiedzą i szerokimi kompetencjami. Firma specjalizuje się w realizacji projektów techniką MS (Tajemniczy Klient) i posiada bogatą infrastrukturę do realizacji tego typu badań. Obecnie, wraz ze wzrastającą ilością zamówień, tworzymy nasz Kolektyw Audytorów. Zmieniamy reguły gry i na nowo patrzymy na pracę audytora, która nabrała nowego znaczenia. Zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy