Oferta pracy

Audytor Projektów PV

FAMUR S.A.O firmie

  • Metalowców 15
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FAMUR S.A.

Metalowców 15

Gliwice

Rekrutacja prowadzona przez FAMUR SA dla Klienta.

Opis stanowiska:

  • analiza projektów farm fotowoltaicznych pod kątem możliwości akwizycji;
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów odnośnie analizy projektów;
  • przedstawianie rekomendacji i opinii dotyczących potencjału projektów;
  • udział w spotkaniach biznesowych z potencjalnymi Klientami.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w rozwoju projektów farm fotowoltaicznych lub weryfikacji projektów farm przeznaczonych do zakupu;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska, energetyka);
  • spostrzegawczość, analityczność i dokładność w działaniach;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + system prowizyjny;
  • laptop, telefon;
  • benefity: dofinansowanie do Multisport, pakiet Medicover;
  • charakter pracy: stacjonarna.

Ogłoszenie archiwalne