Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor/Przedstawiciel handlowy - Kierownik Regionalny k/m

SUN FAMILY SP. Z O. O.O firmie

8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Jeśli zakwalifikujesz się do naszego zespołu czeka na Ciebie praca AUDYTORA. Nie sprzedawcy, czy akwizytora fotowoltaiki latającego po rynku z "chińskimi ofertami", tylko osoby, która korzystając z całego szeregu autorskich rozwiązań, prowadzi kwalifikację klientów do Projektu. Tym różnisz się od hordy akwizytorów latających po rynku.

Poważnie traktujemy naszych kandydatów na Audytora, nie wybieramy wszystkich, nie “puszczamy" w rynek, na zasadzie “może coś sprzeda".

Dlaczego? Bo wybierając Ciebie, dajemy Ci GWARANCJĘ ZAROBKÓW - to nasza odpowiedzialność za Ciebie i pewność, że w naszym projekcie będziesz w stanie zarabiać więcej niż wynika to z GWARANCJI ZAROBKÓW.

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe - szukamy ORŁÓW SPRZEDAŻY, a nie ekspedientów;

  • doświadczenie zawodowe w segmencie B2C;

  • musisz mieć się czym pochwalić i nam zaimponować w dziedzinie sprzedaży;

  • musisz mieć życiowy cel i determinację, żeby go osiągnąć - wtedy wiemy, że jesteś tym z kim chcemy współpracować;

  • na koniec przejść trzy-stopniowy etap rekrutacji.

To oferujemy

  • samochód służbowy, karta paliwowa, narzędzia pracy - czyli to co musisz mieć;

  • solidne ubezpieczenie Ciebie i Twojej Rodziny;

  • pakiet zdrowotny dla Ciebie;

  • płatny urlop, aby spokojnie wraz z rodziną nabrać sił;

  • fachowe szkolenia, które dadzą Ci potrzebną wiedzę;

  • Umowę B2B oraz wieloskładnikowe wynagrodzenie

  • Trzymiesięczny PAS STARTOWY (szczegóły poniżej)

SUN FAMILY SP. Z O. O.

Jesteśmy Generalnym Partnerem Selfa S.A. - największego w Polsce producenta paneli fotowoltaicznych. Ralizujemy wraz z Selfą S.A. oraz TF Bank Ogólnopolski Projekt Słoneczne Wsparcie. W ramach Projektu klient nie płaci za instalację fotowoltaiczną, zamienia swój rachunek za prąd na Eco Rachunek, dzięki temu każdy może zakwalifikować do projektu. Cały projekt objęty jest najdłuższą w Polsce 30-letnią Mocą Polskiej Gwarancji.

Przewiń do profilu firmy

Tylko u nas otrzymujesz PAS STARTOWY, w którym:

  • pracujesz z wdrożeniowcem/ doświadczonym audytorem, który wprowadza Cię w temat;

  • masz codziennie umówione, potwierdzone i starannie wybrane audyty;

  • masz przydzielonego opiekuna z działu wsparcia sprzedaży, który dba o Twoje terminy;

  • masz wsparcie techniczne na każdym etapie Twojej pracy;

  • po zakończeniu Pasa Startowego otrzymujesz awans i otwiera się przed Tobą perspektywa dalszego rozwoju;

  • masz Gwarancję Zarobków: 6000 (I ms-c), 7000 (II ms-c), 8000 (III ms-c) zł netto wynagrodzenia, to znaczy, że mniej nie zarobisz.