Oferta pracy

Audytor Sklepów

Delikatesy Centrum

  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i przeprowadzanie audytów na sklepach w obszarach strategicznych dla przedsiębiorstwa

  • Weryfikacja przestrzegania procedur, wymogów wewnętrznych, procedur jakościowych

  • Raportowanie wyników audytów oraz monitorowanie planów działania

  • Komunikowanie rezultatów

  • Współpraca w ramach realizacji zadań zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy

  • Realizacja doradztwa oraz szkoleń systemowych

  • Współudział w rozwoju prowadzonych projektów oraz promowanie dobrych praktyk

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra umiejętność organizowania pracy

  • Komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą, stabilną pracę w Grupie należącej do liderów

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy, ścieżkę awansu

  • Narzędzia służbowe (laptop, telefon, samochód)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne