Oferta pracy

Audytor Sprzedaży

KUPIEC Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie cykliczny audytów w PSD

  • Przeprowadzanie audytów w zakresie ustalonych parametrów

  • Przygotowywanie raportów ze zrealizowanych audytów

  • Przygotowywanie analizy na zebranych danych i przedstawianie wniosków i rekomendacji dot. poprawy działań w poszczególnych obszarach.

  • Kontrola polityki cenowej w PSD

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w rynku

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Skuteczność w działaniu

  • Samodzielność i kreatywności w realizowaniu bieżących zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy

Cała Polska