Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor Systemów Bezpieczeństwa Żywności

Mérieux NutriSciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów audytorskich w branży spożywczej

  • Analiza i ocena bezpieczeństwa żywności w audytowanych jednostkach

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu GMP, GHP, HACCP

  • Częste wyjazdy, praca terenowa ( 2-3 dni w tygodniu )

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Weterynaria lub pokrewne

  • Chęć pracy w charakterze audytora ( włączając wyjazdy)

  • Cechuje Cię spostrzegawczość, skrupulatność i asertywność

  • Dobra organizacja nie jest Ci obca

  • Posiadasz ważne Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość Microsoft Windows i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę dającą rozwój zawodowy i osobisty

  • Pracę w młodym zespole otwartym na nowe pomysły

  • Pakiet socjalny

  • Auto służbowe i niezbędny sprzęt biurowy

  • Intensywny program szkoleniowy oparty na wieloletnim doświadczeniu

Mérieux NutriSciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)

Mérieux NutriSciences jest częścią Instytutu Mérieux, międzynarodowej grupy zatrudniającej ponad 15 000 pracowników skoncentrowanych na dostarczaniu rozwiązań dla poprawy zdrowia publicznego na całym świecie. Jesteśmy międzynarodową siecią akredytowanych niezależnych laboratoriów i biur konsultingowych, specjalizujących się w analizie żywności oraz doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności, świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Blisko 100 laboratoriów firmy prowadzi działalność zgodnie z międzynarodowymi normami ISO oraz lokalnymi regulacjami w 20 krajach na wszystkich kontynentach.

Przewiń do profilu firmy