Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Systemów Higieny i Bezpieczeństwa Żywności

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mérieux NutriSciences jest częścią Instytutu Mérieux, międzynarodowej grupy zatrudniającej ponad 15 000 pracowników skoncentrowanych na dostarczaniu rozwiązań dla poprawy zdrowia publicznego na całym świecie. Jesteśmy międzynarodową siecią akredytowanych niezależnych laboratoriów i biur konsultingowych, specjalizujących się w analizie żywności oraz doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności, świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Blisko 100 laboratoriów firmy prowadzi działalność zgodnie z międzynarodowymi normami ISO oraz lokalnymi regulacjami w 20 krajach na wszystkich kontynentach.
    Miejsce pracy: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie audytów w branży spożywczej.
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu GMP, GHP, HACCP
    • Częste wyjazdy, praca terenowa ( 3-4 razy w tygodniu )

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku Technologia Żywności, Weterynaria lub pokrewne
    • Chęć pracy w charakterze audytora ( włączając wyjazdy)
    • Dobra znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows i pakietu MS Office
    • Dynamiczność i konsekwentność w działaniu
    • Umiejętność samokontroli
    • Prawo jazdy kategorii B

    Poszukujemy kandydatów, którzy łączą swoją przyszłość zawodową z rozwojem w kierunku audytu systemów higieny i bezpieczeństwa żywności.

    Dla wybranych kandydatur oferujemy:

    • etat na umowę o pracę
    • samochód służbowy
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego
    • pakiet socjalny
    • intensywny program szkoleniowy

    CV prosimy wysyłać klikając w przycisk:

    Zapewniamy pełną poufność informacji, zastrzegamy prawo do odpowiedzi tylko do wybranej części kandydatur.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)