Oferta pracy

Audytor Systemów Zarządzania

TÜV Rheinland Group

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Jednostką Certyfikującą w zakresie certyfikacji systemu zarządzania

  • prowadzenie audytów zgodnie z listą kontrolną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w roli AUDYTORA: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 (OHSAS), IATF, IFS, BRC, Global G.A.P. i/lub inne standardy akredytowane w oparciu o normy ISO 17021/17065 lub

  • doświadczenie zawodowe w branży związanej z kierunkiem wykształcenia oraz w obszarze systemów zarządzania wraz z gotowością na rozwój w kierunku uzyskania uprawnień Audytora Jednostki Certyfikującej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania

  • terminowość

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B (możliwość również pracy na etat)

  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • elastyczne zasady współpracy

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Obecnie do obszaru Certyfikacji Systemów poszukujemy osób chcących podjąć z nasza firmą współpracę w roli Audytora Systemów Zarządzania.

Przewiń do profilu firmy