Audytor - Trener z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001), cyberbezpieczeństwa

Dekra w Polsce

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych możliwością dodatkowego rozwoju jako audytor - trener Spółki DEKRA z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001, cyberbezpieczeństwa na terenie całej Polski. Jeśli oprócz swojej podstawowej pracy zawodowej interesuje Cię współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą DEKRA Polska przy realizacji ciekawych projektów, chętnie dzielisz się swoją wiedzą i potrafisz przekazać ją innym zapraszamy do kontaktu!

Z naszymi projektami możesz zapoznać się na stronie internetowej:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Prowadzenie szkoleń, konsultacji a także audytów z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i/lub norm pokrewnych

• Prowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Posiadanie wiedzy eksperckiej z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i/lub norm pokrewnych potwierdzoną wykształceniem

  • Posiadanie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konsultacji z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i/lub norm pokrewnych

  • Doświadczenie jako audytor pierwszej, drugiej i/lub trzeciej strony systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001

  • Wykształcenie wyższe

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • W nadsyłanych aplikacjach prosimy w szczególności o zawarcie informacji potwierdzających doświadczenie zawodowe w branży oraz liczbę przeprowadzonych szkoleń, konsultacji i audytów z danej tematyki.

To oferujemy

  • Współpracę zgodnie z wartościami i zasadami Spółki DEKRA Polska

  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku

  • Wsparcie i pomoc z zakresu umiejętności trenerskich

  • Możliwość dodatkowego zarobku przy współpracy na zasadzie umowy B2B lub umowy zlecenia

  • Wynagrodzenie uzależnione od liczby przeprowadzonych projektów

Grupa DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE

z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Przewiń do profilu firmy