Oferta pracy

Audytor

Finance Care

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z wymogami grupowymi, standardami IIA oraz regulacjami adresowanymi do sektora ubezpieczeniowego

  • Analiza ryzyk oraz mechanizmów kontrolnych w badanych obszarach w ramach tworzenia programów zadań audytowych,

  • Przygotowywanie rekomendacji oraz monitorowanie stanu ich wdrożenia,

  • Kwartalne raportowanie w zakresie działalności audytowej,

  • Przygotowanie rocznych planów audytu oraz sprawozdań z wykonania planów audytu,

  • Współpraca z pionem audytu wewnętrznego w Grupie ERGO,

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym ( stała praca w języku angielskim),

  • Wykształcenie wyższe,

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku audytora wewnętrznego w sektorze ubezpieczeń lub finansów,

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu audytów,

  • Dobra organizacja pracy, gotowość do szybkiej nauki zasad audytu w Grupie i systemu informatycznego,

Mile widziane

  • Kwalifikacje audytora np. CIA, CISA, ACCA,

  • Znajomość języka niemieckiego,

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie,

  • 80-100 roboczogodzin,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Prywatna opiekę LuxMed

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.

Przewiń do profilu firmy