Audytor Wewnętrzny / Audytorka Wewnętrzna

Grupa Pracuj

15 00019 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 26 lut 2023
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz rekomendowanie działań usprawniających

  • Rozpoznawanie obszarów/procesów do objęcia audytem, identyfikacja potencjalnych ryzyk oraz mechanizmów kontrolnych

  • Koordynowanie audytów przeprowadzanych przez podmioty zewnętrzne tj. firmy konsultingowe, klienci, organy nadzoru

  • Monitorowanie zaleceń wydanych po audytach oraz raportowanie na temat statusu ich realizacji

  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych dotyczących audytu wewnętrznego

  • Ocena skuteczności działań w zakresie zarządzania ryzykiem, m.in. przez weryfikację kluczowych mechanizmów kontrolnych

  • Prowadzenie działań podnoszących świadomość dotyczącą systemu kontroli wewnętrznej wśród pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w roli audytora wewnętrznego/audytorki wewnętrznej lub podobnej

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań audytowych prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • Doświadczenie we współpracy na różnych szczeblach decyzyjnych

  • Bardzo dobra znajomość regulacji, standardów i dobrych praktyk w obszarze audytu wewnętrznego

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz łatwość formułowania wniosków

  • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych w firmie technologicznej

  • certyfikaty zawodowe (np. CIA, ACCA i inne z obszarów audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem, rachunkowości, finansów lub audytu IT)

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pracę hybrydową/Pracę zdalną

  • Pracuj Flex (rozpoczynamy pracę między 7:30-10:30, pracujemy 8h dziennie)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu emerytalnego (PPE)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • wewnętrzne programy rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Dyrektorem Finansowym

2

Test z języka angielskiego

3

Spotkanie z Dyrektorem Generalnym i Zarządzającym

Grupa Pracuj jest liderem technologii w obszarze HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspieramy przedsiębiorstwa m.in. w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Ułatwiamy użytkownikom naszych serwisów znalezienie zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i potencjałowi. Tworzymy światowej klasy technologie, które kształtują przyszłość rynku HR. Grupa Pracuj działa od ponad 20 lat w Polsce, od 15 lat w Ukrainie, a od czerwca 2022 roku także w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), zatrudniając łącznie około 1100 osób. W skład Grupy Pracuj wchodzą m.in. największy polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński serwis rekrutacyjny Robota.ua oraz systemy do zarządzania rekrutacjami: polski eRecruiter i niemiecki softgarden, działające w modelu SaaS (software as a service).

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje