Audytor wewnętrzny funkcji podatkowej

POLOmarket Sp. z o.o.

  • Giebnia (pow. inowrocławski)

    Giebnia (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i przeprowadzanie audytów stanu funkcji podatkowej,

  • Analizowanie danych, przygotowywanie wniosków oraz tworzenie rekomendacji do działania,

  • Przygotowywanie raportów z audytu funkcji podatkowej zgodnie z zasadami audytu wewnętrznego,

  • Nadzorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych przedstawionych w raportach z audytu w celu weryfikacji ich skuteczności,

  • Współorganizowanie szkoleń wewnętrznych z zakresu funkcji podatkowej,

  • Dbałość o zachowanie ładu podatkowego Spółki oraz wspomaganie procesów ram wewnętrznego nadzoru podatkowego.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub podatków,

  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel,

  • Dobra organizacja pracy i planowanie zadań.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP,

  • Znajomość przepisów rachunkowości.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Przyjazna atmosfera,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Grupowe ubezpieczenie,

  • Program benefit,

  • Kurs języka angielskiego,

  • Wydarzenia i imprezy firmowe,

  • Wyprawka dla pierwszoklasistów,

  • Rozwój i szkolenia.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka szkolna

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5 500 osobom.

Przewiń do profilu firmy