Audytor Wewnętrzny Grupy

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie funkcji audytu wewnętrznego od podstaw w organizacji,

  • planowanie i realizacja projektów audytowych w ramach następujących obszarów: audyt systemów i procesów IT, finansowy, operacyjny,

  • audyt kontroli wewnętrznych w poszczególnych procesach/systemach w organizacji,

  • projektowanie nowych systemów oraz rozwiązań w obszarze kontroli wewnętrznej,

  • doradztwo oraz składanie wniosków mających na celu usprawnienie działalności spółki,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z audytem,

  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy wraz z przedstawionymi wnioskami oraz odpowiednimi rekomendacjami,

  • raportowanie do organów statutowych Spółki.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zdobyte w audycie wewnętrznym,

  • umiejętność identyfikacji i oceny ryzyka w kontrolowanych obszarach w organizacji,

  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji,

  • zdolności analityczne oraz dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • CIA / CGAP / CISA / CCSA / CFSA w trakcie certyfikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy