Logo Pracuj.pl

Audytor Wewnętrzny Grupy

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie funkcji audytu wewnętrznego od podstaw w organizacji,
  • planowanie i realizacja projektów audytowych w ramach następujących obszarów: audyt systemów i procesów IT, finansowy, operacyjny,
  • audyt kontroli wewnętrznych w poszczególnych procesach/systemach w organizacji,
  • projektowanie nowych systemów oraz rozwiązań w obszarze kontroli wewnętrznej,
  • doradztwo oraz składanie wniosków mających na celu usprawnienie działalności spółki,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z audytem,
  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy wraz z przedstawionymi wnioskami oraz odpowiednimi rekomendacjami,
  • raportowanie do organów statutowych Spółki.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zdobyte w audycie wewnętrznym,
  • umiejętność identyfikacji i oceny ryzyka w kontrolowanych obszarach w organizacji,
  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji,
  • zdolności analityczne oraz dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • CIA / CGAP / CISA / CCSA / CFSA w trakcie certyfikacji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Audytor Wewnętrzny Grupy, Żwirki i Wigury 16, Warszawa