Audytor wewnętrzny hotelu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

    Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości
    ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

    DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

    jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie poszukuje kandydata na stanowisko
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie  kwartalnych i rocznych planów kontroli
    • Ocena istniejących mechanizmów kontrolnych, efektywności procesów  oraz proponowanie usprawnień w procesach,
    • Przygotowywanie raportów oraz rekomendacji - rekomendowanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów i wspomagających osiągnięcie celów
    • Identyfikacja i analiza ryzyk operacyjnych
    • Bezpośrednie prowadzenie planowanych oraz zleconych przez Zarząd kontroli wewnętrznych
    • Przygotowywanie materiałów i informacji niezbędnych do wykonania czynności kontrolnych oraz sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów
    • Ocena i weryfikacja procesów sprzedaży, zakupów, logistyki w celu zapewnienie stosowania w firmie zasad rzetelności i wiarygodności  informacji oraz składanych sprawozdań
    • Monitorowanie i wsparcie procesów przeciwdziałania ryzykom popełnienia nadużyć
    • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem planów naprawczych po audytach i testach wewnętrznych
    • Monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych - przygotowywanie raportów oraz rekomendacji.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne lub biznesowe
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w firmie audytorskiej / konsultingowej świadczącej usługi doradcze
    • Praktyczna znajomość kluczowych zasad Kontroli Wewnętrznej w takich procesach biznesowych jak sprzedaż, zakupy, procesy HR
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziane kwalifikacje finansowe, księgowe, audytorskie
    • Znajomość międzynarodowych standardów audytu wewnętrznego
    • Warunek konieczny- doświadczenie w branży hotelarskiej.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego z dużym obszarem odpowiedzialności,
    • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
    • Przyjazną atmosferę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w jednym z największych obiektów konferencyjnych w Europie,
    • Możliwość korzystania z pobytów w sieci Hilton na preferencyjnych warunkach

    Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny poprzez "Aplikuj teraz"

    Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

    „Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Hospitality Enterprises  Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Polaris Hospitality Enterprises  Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.)

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/podaniu o pracę przez Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku. „