Logo Pracuj.pl

Audytor wewnętrzny

Track Tec S.A.O firmie

Track Tec S.A.

aleja Roździeńskiego 190B

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oraz dokumentowanie projektów audytowych w zgodzie ze standardami audytu oraz stosownie do Międzynarodowych Standardów Praktyki Zawodowej audytu wewnętrznego.
  • Współpraca z pracownikami oraz odbiorcami raportów audytowych w celu dokonania weryfikacji oraz raportowania co do adekwatności i efektywności środowiska kontroli wewnętrznej.
  • Analizowanie ryzyka oraz pro-aktywne identyfikowanie ich przyczyn, proponowanie rekomendacji dla poprawy zidentyfikowanych słabości środowiska kontroli wewnętrznej.
  • Administrowanie i finalizowanie zidentyfikowanych rekomendacji.
  • Raportowanie oraz komunikacja wyników audytu podczas spotkań z odbiorcami raportów.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z pracownikami firmy umożliwiając efektywną współpracę przy przeprowadzaniu projektów audytowych a także przy wdrażaniu rekomendacji z audytu.
  • Wsparcie organizacji w celu poszukiwania synergii biznesowych między poszczególnymi działami i spółkami grupy.
  • Udział w tworzeniu rocznego planu audytu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie z sektora firm produkcyjnych i/lub budowlanego będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zagadnień dotyczących procesu zarzadzania ryzykiem oraz zarzadzania projektami.
  • Mobilność – wyjazdy służbowe.
  • Wysokie kompetencje w zakresie budowania partnerskich relacji na różnych szczeblach organizacji.
  • Umiejętność merytorycznej argumentacji oraz rekomendacji rozwiązań.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków, analizy procesów.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozbudowanych strukturach organizacji.

Grupa Track Tec to wiodący międzynarodowy dostawca systemowych rozwiązań dla infrastruktury szynowej. W skład Grupy wchodzi obecnie osiem zakładów na terenie Europy. Grupa prowadzi intensywne działania na rynku międzynarodowym, a produkty ze znakiem Track Tec obecne są w ponad 40 krajach.

Audytor wewnętrzny, aleja Roździeńskiego 190B, Katowice