Audytor Wewnętrzny

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy:

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie i realizacja rocznego planu audytu;
  • Planowanie audytów, realizacja testów, prowadzenie badań i analiz w zakresie procesów finansowych i operacyjnych;
  • Realizacja doraźnych zadań audytowych oraz analiz wynikających z potrzeb interesariuszy;
  • Koordynowanie tworzenia i monitorowanie realizacji planów naprawczych / rekomendacji wydanych po audytach;
  • Przygotowanie cyklicznych sprawozdań z działalności audytu wewnętrznego dla interesariuszy;
  • Monitorowanie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej;
  • Diagnozowanie poziomu występującego ryzyka i proponowanie rozwiązań zmierzających do jego ograniczenia,
  • Aktywny udział w procesie ciągłej poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa firmy i jej majątku, w szczególności monitorowanie i wsparcie procesów przeciwdziałania ryzykom popełnienia nadużyć;
  • Współpraca z biegłym rewidentem.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w firmie audytorskiej lub na stanowisku kontrolera/audytora wewnętrznego w firmie produkcyjnej lub handlowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Mile widziane kwalifikacje biegłego rewidenta lub CIA/CPIA, CFA/CPFA
  • Mile widziana znajomość Sarbanes-Oxley Act
  • Mile widziana znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT (ISO 27000)
  • Mile widziana znajomość zagadnień zarządzania ryzykiem (ISO 31000) i business continuity (ISO 23000)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Asertywność, obiektywność, uczciwość, rzetelność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne).

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

ZNAJDŹ NAS NA:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się