Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor Wewnętrzny - Księgowa/y

Mamaison Hotels & Residences

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie przychodów spółki

  • Uzgadnianie zgodności przychodów pomiędzy systemami hotelowymi

  • Przygotowywanie rejestru sprzedaży faktur VAT, korygujących i anulowanych

  • Uzgadnianie paragonów fiskalnych ze sprzedażą

  • Uzgadnianie konta kart kredytowych

  • Windykacja należności, przygotowanie raportów A/R (wiekowanie należności)

  • Weryfikacja wniosków kredytowych, nadawanie numerów AR

  • Prowadzenie rejestrów faktur dla wybranych Travel Agentów

  • Rozliczanie transakcji na Odbiorcach

  • Kontrola i uzgadnianie sald wybranych kont księgowych

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przygotowanie zestawienia dotyczącego kosztów Reprezentacji

  • Kontrola ujemnych nabić/korekt w systemach hotelowych, przygotowanie dziennego zestawienia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości min.2 lata

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

  • Wykształcenie kierunkowe – rachunkowość, finanse

  • Biegła umiejętność obsługi systemów komputerowych, szczególnie Excel

  • Skrupulatność, dokładność, skupienie na szczegółach

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Obowiązkowość, odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia

  • Możliwość podnoszenia kompetencji oraz rozwoju w ramach grupy hotelowej

  • Stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach grupy CPI Hotels A.S.

  • Premie za wyniki

Mamaison Hotel Le Regina to jeden z unikalnych warszawskich hoteli klasy upscale de luxe usytuowany w zabytkowym budynku na warszawskim Starym Mieście.

Oferuje 61 przestronnych pokoi hotelowych.

Mamaison Residence Diana, zlokalizowana jest w ścisłym centrum Warszawy.

Oferuje 45 przestronnych Apartamentów z pełnym wyposażeniem oraz aneksem kuchennym.

CPI Hotels A.S. to jedna z największych grup hotelowych z siedzibą w Czechach.

Nasze hotele znajdują się w 6 krajach Europy i 16 nietuzinkowych destynacjach.

W naszym portfolio można znaleźć stylowo urządzone hotele marek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison Hotels &Residences, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur, a także inne, które mogą pochwalić się własną marką.

Aktualnie poszukujemy do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem Revenue Managera dla naszych obiektów Mamaison Hotels & Residences zlokalizowanych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy