Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor wewnętrzny - lotnictwo

ALL4JETS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 5 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Komitetu Obrony Robotników 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i aktualizacja list kontrolnych

  • Przeprowadzanie audytów zgodnie z planem audytów w obszarach Part-66/147, Part-CAMO, Part-M, Part-145, Part-21

  • Przygotowanie raportu z audytu

  • Akceptacja i nadzór nad działaniami korygującymi

  • Zamykanie niezgodności po poprawnym wprowadzeniu działań

  • Wsparcie Kierownika Jakości

  • Aktualizacja dokumentacji organizacyjnej systemu jakości

Nasze wymagania

  • Szkolenie w zakresie technik audytowania

  • Doświadczenie przynajmniej w jednym z obszarów: Part-147/CAMO/Part-145/Part-21

  • Znajomość przepisów: Part-M/Part-CAMO/Part-21/Part-145/Part-147

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, wielozadaniowość, elastyczność

  • Komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bądź w innej formie w zależności od preferencji kandydata

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pracę w branży lotniczej w grupie pasjonatów i profesjonalistów

  • Udział w ciekawych projektach, możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • PROSIMY O PRZESŁANIE CV WRAZ Z KRÓTKIM LISTEM MOTYWACYJNYM

O nas

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.