Oferta pracy

Audytor wewnętrzny

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja rocznego planu audytu w jednostkach organizacyjnych wchodzących w skład spółki

  • Ocena funkcjonowania procesów wewnątrz spółki

  • Identyfikowanie, analiza i ocena ryzyka i jego wpływu na realizację celów i zadań w poszczególnych obszarach działalności spółki

  • Przeprowadzanie czynności sprawdzających w celu dokonania oceny realizacji zaleceń audytu

  • Wykonywanie czynności doradczych oraz składanie wniosków mających na celu usprawnienie działalności spółki

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z audytem

  • Opracowywanie i aktualizowanie wewnętrznych regulacji związanych z funkcjonowaniem audytu wewnętrznego w spółce

Nasze wymagania

  • Posiadać 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci handlowej

  • Posiadać wykształcenie wyższe

  • Mieć wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne (jasność przekazu w słowie i na piśmie)

  • Mieć umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz być wielozadaniowym

  • Umieć identyfikować i oceniać ryzyko w organizacji/kontrolowanych obszarach

  • Mieć umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji

  • Być graczem zespołowym

  • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu i być asertywny

  • Mieć zdolności analityczne i umieć dobrze posługiwać się pakietem MS Office (w szczególności Excel),

  • Posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym,

  • Posiadać prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju

  • Udział w różnych, ciekawych projektach

  • Samochód służbowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy