Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor wewnętrzny - Quality - Manufacturing Aerospace

SALLOYTECH sp. z o.o.O firmie

7 00014 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Aleja Krakowska 114
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

SALLOYTECH sp. z o.o.

Aleja Krakowska 114

Warszawa

Spółka Salloytech powstała w 2014 roku i jest firmą technologiczną z bogatym zapleczem produkcyjnym. Dostarcza rozwiązania dla największych przedsiębiorstw przemysłu lotniczego i kosmicznego w Polsce i na Świecie. Firma została laureatem konkursu Innowator Mazowsza w 2018 roku. Znajduje się na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych.

W związku z realizowanym projektem
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kluczowe obowiązki i odpowiedzialność:

  • Członek zespołu wykonującego audyt wewnętrzny NADCAP w firmie lotniczej
  • Weryfikacja zgodności z wymaganiami (audyty stanowiskowe, sprawdzenie dokumentacji)
  • Badanie niezgodności i raportowanie za pomocą narzędzi jakości, takich jak Ishikawa, Eight Discipline i 5 Why's.

Wiedza lub doświadczenie:

  • Dyplom inżyniera
  • Umiejętność przeprowadzenia audytu wewnętrznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analizy przyczyn źródłowych
  • Doświadczenie w pracy z praktycznymi technikami i narzędziami inżynierii jakości (8D, RCA, audyt)
  • Interpretacja, zrozumienie rysunków i specyfikacji oraz innych odpowiednich dokumentów technicznych.
  • Znajomość AS9100, AS9102, NADCAP i kluczowych wymagań klienta Aerospace (tj .: Airbus, Boeing, Rolls Royce) byłaby dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Rodzaj pracy:

  • umowa na czas określony, B2B, pełny lub niepełny etat
  • Czas trwania umowy: czerwiec 2021 - grudzień 2021
  • Data rozpoczęcia: czerwiec 2021 r

Miejsce pracy:

1)  Warszawa, Aleja Krakowska 110/114, czerwiec-sierpień 2021

2) Otwock (Narodowe Centrum Badań Jądrowych) wrzesień-grudzień 2021 lub zdalnie

Możliwy dojazd do pracy w Otwocku korzystając z autobusów pracowniczych Narodowego Centrum Badań Jądrowych.

Ogłoszenie archiwalne