Audytor wewnętrzny - sieć detaliczna

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-02-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Audytor wewnętrzny
- sieć detaliczna

Miejsce pracy: cała Polska
Nr ref: AW/12/2017

Zadania:

  • opracowanie oraz  realizacja strategii procesów audytu wewnętrznego dla sieci detalicznej,
  • zarządzanie mapą ryzyk w Firmie oraz opracowywanie działań mających na celu ich minimalizację,
  • współuczestniczenie w definiowaniu reorganizacji/optymalizacji procesów w Firmie,
  • samodzielna realizacja oraz nadzór nad procesem audytu w sklepach i jednostkach centrali Firmy,
  • sporządzanie analiz i raportów z przeprowadzonych kontroli oraz ich prezentacja wraz z rekomendacjami,
  • kontrola realizacji zaleceń poaudytowych.

Profil kandydata:

  • znajomość procedur z zakresu przeprowadzania audytu,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo lub ekonomia,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Audytora Wewnętrznego (mile widziane w firmie handlowej),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność zarządzania ryzykiem,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • dużą samodzielność działania,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo ciekawą pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • zniżki na nasze produkty,
  • możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij aplikację klikając w przycisk APLIKU

opisopis

Pamiętaj o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Marketing Investment Group S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

bottom