Oferta pracy

Audytor wewnętrzny

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych audytów i analiz,

  • Wspieranie realizacji strategii jakości w organizacji, prowadzenie szkoleń wewnętrznych,

  • Wykonywanie analizy ryzyk i luk w procesach operacyjnych,

  • Analiza kluczowych procesów i zasobów w organizacji pod kątem zainstalowanych kontroli wewnętrznych i ewentualnych możliwych ryzyk (audyt operacyjny),

  • Kontrolowanie przestrzegania standardów jakościowych obowiązujących w firmie,

  • Udział w projektach między produktowych, w ramach firmy na zasadzie doradztwa i analizy ryzyk,

  • Wsparcie w budowaniu i ciągły doskonaleniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z ISO 9001, 14001.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie kierunkowe związane z zarządzaniem, audytem wewnętrznym lub zarządzaniem projektami,

  • Wiedza merytoryczna z zakresu audytu wewnętrznego i standardów ISO oraz wymagań AEO,

  • Umiejętności analityczne,

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

  • Biegła znajomość MS Office,

  • Znajomość narzędzi raportowych,

  • Język angielski na poziomie dobrym,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Jakości,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy