Oferta pracy

Audytor wewnętrzny

EXATEL

  • Perkuna 47, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie audytu wewnętrznego w Spółce (przygotowanie planu, prowadzenie czynności audytowych, przygotowanie raportu oraz monitorowanie wykonywania rekomendacji przez komórki organizacyjne Spółki)

  • zapewnienie zarządzania zgodnością (compliance) w Spółce,

  • identyfikację przepisów prawa mających zastosowanie do prowadzonej przez EXATEL działalności oraz bieżący monitoring ich zmian,

  • opracowanie systemu zgłaszania nieprawidłowości oraz rozpatrywanie tych zgłoszeń we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • przygotowanie rocznego Programu compliance oraz oceny zgodności prowadzonych działań z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi,

  • identyfikację, ocenę i monitorowanie ryzyk w obszarze compliance,

  • wykonywanie na zlecenie Zarządu analiz i raportów z zakresu działania Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność sprawnego poruszania się w przepisach prawa,

  • podstawowa znajomość metodyk prowadzenia audytu lub kontroli,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • umiejętność poszukiwania informacji, analizy i syntezy danych,

  • dobra znajomość MS Office,

  • nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • umiejętność współpracy i budowania relacji,

  • orientacja na cel.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • ścieżkę kariery finansowaną przez Spółkę, umożliwiającą zdobycie certyfikacji w audycie, zarządzaniu IT, cybersecurity i audycie wewnętrznym,

  • ciekawą pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów,

  • pakiet benefitów pracowniczych: karta multisport, pakiet Lux-med.

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

EXATEL

Exatel to polski lider usług bezpieczeństwa ICT Od ponad 20 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Zaufało nam kilkuset operatorów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Opieramy się na nowoczesnej i rozległej sieci transmisyjnej. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut. Więcej informacji: www.exatel.pl

Przewiń do profilu firmy