Oferta pracy

Audytor Wewnętrzny

Castorama Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i przeprowadzanie audytów w sklepach, centrum dystrybucyjnym według programu i metodologii audytu

  • Ocenę czy procesy i kontrole operacyjne są projektowane, realizowane i działają zgodnie z odpowiednimi zasadami firmy i najlepszymi praktykami, w tym identyfikacja ryzyk i ocena zarządzania ryzykiem operacyjnym

  • Komunikowanie wyników audytów, zidentyfikowanych ryzyk i zaleceń do kierownictwa lokalnego i regionalnego

  • Przygotowywanie raportów audytowych w języku polskim i angielskim

  • Udział w doraźnych projektach, w tym projektach doradczych, mających na celu określenie możliwości poprawy kontroli wewnętrznej, promowaniu najlepszych praktyk

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym / w zakresie kontroli wewnętrznej

  • Studia wyższe lub podyplomowe z zakresu Finanse, Zarządzanie, Audyt, Kontrola Wewnętrzna

  • Biegły angielski

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność przygotowania raportów i prezentacji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Dokładność i umiejętność weryfikowania danych pod względem ich jakości

  • Otwartość na zmiany, wielozadaniowość, podejmowanie inicjatyw

  • Dyspozycyjność i gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych (około 50 %) na terenie Polski

To oferujemy

  • pracę w miłej i twórczej atmosferze

  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń

  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania

  • możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.