Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor Wewnętrzny

Fteam

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Firma posiada w Polsce kilkaset restauracji i stale otwiera kolejne. W związku z dalszymi planami rozwojowymi organizacji i koniecznością zapewnienia najwyższych standardów w organizacji, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko: Audytor Wewnętrzny.

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie z przełożonym obszarów podlegających audytowi oraz określanie rocznego planu audytów we wszystkich działach firmy z uwzględnieniem standardów kontroli wewnętrznej Korporacji, regulacji zewnętrznych oraz poziomu ryzyka biznesowego;

  • Organizowanie projektów audytowych poprzez planowanie szczegółowego harmonogramu i scenariuszy testów, ustalanie zakresu informacji niezbędnych do przeprowadzania audytów oraz zaangażowanie osób, od których te informacje należy uzyskać;

  • Realizowanie projektów audytowych (kontroli SOX, kontroli operacyjnych) we wszystkich działach firmy, przygotowywanie raportów i prezentacji wyników bezpośredniemu przełożonemu;

  • Monitorowanie wdrożenia zaleceń audytu wewnętrznego (korporacyjnego, lokalnego) poprzez ocenę adekwatności wprowadzonych działań naprawczych w stosunku do zidentyfikowanego ryzyka;

  • Aktualizowanie dokumentacji kontroli SOX oraz kontroli operacyjnych zgodnie z aktualnym standardem Korporacji (umieszczanie w bazie aktualnych opisów procesów, informowanie szefów działów o zmianach standardów korporacyjnych wymagających modyfikacji procedur lokalnych, wsparcie organizacyjne audytorów korporacyjnych podczas audytów);

  • Współpraca z korporacyjnym Działem Audytu (pełnienie funkcji SOX Lead dla polskiego rynku);

  • Kontrola podpisywania Kodeksów Etyki dla Dostawców firmy przez zewnętrznych kontrahentów (z wyłączeniem Działu Supply Chain).

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do rozwoju oraz nauki w obszarze audytu wewnętrznego;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w środowisku biznesowym (min. poziom B2);

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów, kierunek: Audyt Wewnętrzny, Kontrola Finansowa, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Kontroling) i doświadczenie zawodowe w obszarze audytu/kontroli wewnętrznej;

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikacja, nawiązywanie relacji, asertywność, poufność);

  • Znajomość kontroli SOX będzie atutem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Bonus roczny;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej;

  • Karty Świąteczne;

  • Zniżki na produkty firmy;

  • Pracę w modelu hybrydowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Fteam

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i profesjonalnej ocenie kandydatów dla obszarów finance, legal, HR&Payroll. Należymy do grupy Amberstone Associates, która od wielu lat działa na rynku rekrutacyjnym obsługując znane, prestiżowe brandy z wielu branż. Naszą siłą są przede wszystkim otwarci ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i entuzjazmem tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy. Naszymi nadrzędnymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są wsparcie, życzliwość i dzielenie się wiedzą.

Przewiń do profilu firmy