Oferta pracy

Audytor wewnętrzny

Lafarge Cement S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli i testów oraz przygotowywanie raportów w obszarze różnych procesów biznesowych prowadzonych na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Opracowywanie projektów okresowych i szczegółowych planów kontroli wewnętrznej w różnych obszarach funkcjonowania biznesu ( np. finansowo-księgowym, handlowym, zakupowym oraz innym)

  • Analiza zgodności funkcjonujących procedur i przepisów wewnętrznych w świetle obowiązujących wymagań Grupy Holcim

  • Analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie wniosków dotyczących zmian procedur oraz osób odpowiedzialnych

  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej

  • Wsparcie procesów Identyfikacji i monitoringu ryzyka biznesowego oraz proponowania rozwiązań w celu jego obniżenia

  • Wspieranie właścicieli procesów we wdrażaniu rekomendacji z testów i audytów wewnętrznych

  • Ocena istniejącego systemu kontroli wewnętrznej

  • Analiza i koordynacja działań zmierzających do minimalizowania ilości konfliktów uprawnień w systemach

  • Aktywny udział w projektach lokalnych oraz realizowanych przez Grupę Holcim

  • Kontakt z osobami na wszystkich szczeblach organizacji

Nasze wymagania

  • Ciekawość poznawcza

  • Znajomość podstawowych procesów biznesowych w firmie produkcyjno-handlowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku i z ograniczonym zasobem informacji

  • Komunikatywność, dokładność, asertywność

  • Wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne lub techniczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji biznesowej oraz kontakt z osobami z Grupy Holcim(min.średnio-zaawansowany)

  • Znajomość pakietu MS Office/Google

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Przestrzeganie Kodeksu Etyki i Postępowania w Biznesie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy