Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor wewnętrzny

WIRTUALNA PLANETA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 9995 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytu wewnętrznego, tworzenie dokumentacji z audytu i rekomendacji

  • Analiza danych w kontekście wytycznych systemu zarządzania ryzykiem

  • Udział w opracowywaniu rocznych planów audytu wewnętrznego

  • Przeprowadzanie postępowań sprawdzających, monitorowaniem wdrożeń rekomendacji

  • Działania doradcze w zakresie usprawnień systemu kontroli wewnętrznej i rozwiązań organizacyjnych

  • Sporządzanie raportów o wynikach audytów i kontroli

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość standardów audytu wewnętrznego i kontroli wewnętrznej

  • Rozwinięte kompetencje analityczne i interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze audytu wewnętrznego,

  • Wiedza z zakresu audytu wewnętrznego oraz doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu rekomendacji

To oferujemy

  • Certyfikacja audytora,

  • Kursy specjalistyczne w obszarze audytu wewnętrznego / lub zarządzania ryzykiem,

  • Praktyka/doświadczenie w instytucji finansowej lub firmie audytorskiej.

O nas

Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze technologii blockchain. Jesteśmy wiodącą firmą w Europie w dziedzinie bankomatów Bitcoin. Nasza sieć umożliwia szybką wymianę wielu kryptowalut na gotówkę i odwrotnie.

W btcemperor.com, firmie silnie związanej z technologią blockchain, będziesz miał do czynienia z rozwiązaniami wyprzedzającymi swój czas. Będziesz mógł obserwować, jak Twoje rozwiązania bezpośrednio wpływają na codzienne doświadczenia tysięcy klientów w blisko 200 punktach na dwóch kontynentach.

Jedną z naszych kluczowych wartości jest samodzielność i samowystarczalność co oznacza, że nie zlecamy żadnej części naszego środowiska pracy podwykonawcom i dlatego zachowujemy pełną kontrolę nad naszymi systemami. Oznacza to, że Twoje środowisko, Twoja praca, rozwój i możliwości są niczym nieograniczone.

Poszukujemy osobę zainteresowaną tematem AML z umiejętnościami analitycznymi, eksperta gotowego wspierać zespół swoją ekspertyzą. Znajomość zagadnień związanych z kryptowalutami nie jest wymagana, choć będzie zaletą.