Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Wewnętrzny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTER CARS S.A. to największy dystrybutor części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inter Cars S.A. prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. W ofercie spółki znajdują się części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów, maszyn rolniczych i motocykli.

    Chcesz do nas dołączyć? Zaaplikuj na stanowisko:
    Internal Auditor / Audytor Wewnętrzny
    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa

    Rola:

    Jako Audytor Wewnętrzny będziesz mieć możliwość brania udziału w współtworzeniu nowo powstałego działu Audytu Wewnętrznego w dynamicznie rozwijającej się Polskiej Grupie Kapitałowej działającej na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Twoje zdania obejmować będą między innymi testowanie mechanizmów kontrolnych dla wszystkich procesów w Grupie, formułowanie wniosków oraz rekomendacji na podstawie analiz dokumentów, danych oraz wywiadów a także wsparcie Starszego Audytora i Audit Managera w jego zdaniach.

    Zakres obowiązków:

    • Przegląd procesów biznesowych pod kątem ryzyk oraz ich zaadresowania, w tym ryzyk IT oraz tworzenie rekomendacji ich zminimalizowania dostosowanych do kultury organizacyjnej firmy
    • Testowanie mechanizmów kontrolnych oraz tworzenie rekomendacji ich optymalizacji
    • Formułowanie wniosków oraz rekomendacji na podstawie analiz dokumentów, danych oraz wywiadów
    • Udział w projektach specjalnych
    • Przygotowywanie analiza danych pod kątem nietypowych trendów
    • Wsparcie Audit Managera oraz Starszego Audytora w jego zadaniach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min 1-2 letnie doświadczenie w audycie, kontroli wewnętrznej, doradztwie biznesowym, analizie danych lub procesach biznesowych, w tym praktyki
    • Mile widziane międzynarodowe doświadczenie
    • Wysokie umiejętności analityczne, w tym formułowania wniosków na podstawie wywiadów i analizy dokumentacji
    • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point
    • Swoboda w komunikowaniu się w języku angielskim
    • Gotowość do podróży służbowych (ok. 20%)
    • Znajomość systemu Oracle/SAFO lub doświadczenie w audytach IT będzie dodatkowym atutem
    • Posiadanie lub bycie w procesie otrzymywania kwalifikacji CIA, CRMA lub ACCA będzie dodatkowym atutem
    • Wysoka etyka pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Udział w wielu ciekawych projektach
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

    Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.