Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Wewnętrzny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BGŻ BNP Paribas S.A.

    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, będące częścią wiodącej europejskiej grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu, obecnej w ponad 70 krajach i zatrudniającej ponad 190 tys. pracowników poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie analizy ryzyka, opracowanie i realizacja planu audytu wewnętrznego,
    • wykonywanie poszczególnych zadań audytowych (analiza badanego procesu i jego dokumentacja, analiza i ocena ryzyka, wydawanie rekomendacji i zaleceń oraz nadzór nad ich wdrożeniem),
    • bieżące badania i ocena prawidłowości i skuteczności systemów oraz procedur wewnętrznych,
    • sporządzanie pisemnych raportów z przeprowadzanych audytów i przekazanie ich Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej,
    • okresowe sporządzanie pisemnego raportu z wykonywanych zadań z zakresu audytu wewnętrznego, zawierający w szczególności wskazanie środków podejmowanych w ramach wykonywania planu audytu wewnętrznego.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenie wyższe: ekonomiczne/prawnicze,
    • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w sektorze finansowym,
    • znajomość technik przeprowadzania kontroli wewnętrznej lub praktyka audytowa,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • bardzo dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • wysoka kultura osobista, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, dokładność i rzetelność.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy w niepełnym wymiarze);
    • atrakcyjny pakiet benefitów;
    • perspektywy ciekawych wyzwań;
    • wsparcie w rozwoju;
    • doskonałą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją;
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku opartym na współpracy i dzieleniu się wiedzą oraz awansu w ramach grupy kapitałowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, 1669) oraz Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach w związku z przetwarzaniem moich danych osobowych.