Oferta pracy

Automated Parcel Machines Service Coordinator

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Adamów (pow. grodziski)

    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się koordynacją bieżących prac związanych z utrzymaniem sieci automatów paczkowych APM w skali kraju

  • Będziesz przyjmować i obsługiwać zgłoszenia serwisowe związane z siecią APM

  • Codziennie będziesz organizować, nadzorować i rozliczać pracę serwisowe

  • Zajmiesz się monitorowaniem SLA oraz podejmowaniem działań korygujących

  • Zarządzisz kwestią raportowania wyników i analizą pod kątem zobowiązań KPI

  • Zaoferujesz wsparcie techniczne dla podwykonawców oraz pracowników firmy

  • Wdrożysz i będziesz przeprowadzać szkolenia

  • Zarządzisz obszarem prowadzenia dokumentacji technicznej przeprowadzonych działań

  • Zajmiesz się analizą i opracowaniem rozwiązań występujących błędów i awarii wraz z rekomendacjami

  • Będziesz realizować wybrane zlecenia serwisowe, dokonywać diagnoz, napraw i przeglądów

  • Będziesz uczestniczyć w pracach rozwojowych w zakresie rozwiązań technicznych i aplikacji softwarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: elektronika, informatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewny

  • Doświadczenia w utrzymaniu i naprawie zewnętrznych urządzeń typu automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”.

  • Doskonale rozwinięte umiejętności pracy własnej, sumienności i chęci ciągłego rozwoju

  • Dobra Komunikacja w języku angielskim w praktyczny sposób

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a(https://allegro.tech/booklet.pdf), a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą

  • o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dostaniesz możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na polskim rynku logistyki B2C

  • Będziesz miał /-a wpływ na doświadczenie zakupowe milionów klientów

  • Dołączysz do jednego z najszybciej rosnących obszarów Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili

  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą.

  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania jak to co robimy pomaga klientom.

  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany.

  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice.

  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.