Logo Pracuj.pl

Automated Parcel Machines Service Coordinator

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Adamów (pow. grodziski)
    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się koordynacją bieżących prac związanych z utrzymaniem sieci automatów paczkowych APM w skali kraju
  • Będziesz przyjmować i obsługiwać zgłoszenia serwisowe związane z siecią APM
  • Codziennie będziesz organizować, nadzorować i rozliczać pracę serwisowe
  • Zajmiesz się monitorowaniem SLA oraz podejmowaniem działań korygujących
  • Zarządzisz kwestią raportowania wyników i analizą pod kątem zobowiązań KPI
  • Zaoferujesz wsparcie techniczne dla podwykonawców oraz pracowników firmy
  • Wdrożysz i będziesz przeprowadzać szkolenia
  • Zarządzisz obszarem prowadzenia dokumentacji technicznej przeprowadzonych działań
  • Zajmiesz się analizą i opracowaniem rozwiązań występujących błędów i awarii wraz z rekomendacjami
  • Będziesz realizować wybrane zlecenia serwisowe, dokonywać diagnoz, napraw i przeglądów
  • Będziesz uczestniczyć w pracach rozwojowych w zakresie rozwiązań technicznych i aplikacji softwarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: elektronika, informatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewny
  • Doświadczenia w utrzymaniu i naprawie zewnętrznych urządzeń typu automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności pracy własnej, sumienności i chęci ciągłego rozwoju
  • Dobra Komunikacja w języku angielskim w praktyczny sposób

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a(https://allegro.tech/booklet.pdf), a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą
  • o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dostaniesz możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na polskim rynku logistyki B2C
  • Będziesz miał /-a wpływ na doświadczenie zakupowe milionów klientów
  • Dołączysz do jednego z najszybciej rosnących obszarów Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą.
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania jak to co robimy pomaga klientom.
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany.
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice.
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Automated Parcel Machines Service Coordinator, Adamów (pow. grodziski)