Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automation Procurement Specialist (Specjalista ds. Zaopatrzenia)

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w pracy w dziale zakupów? Znasz język angielski na poziomie C1? Poszukujesz pracy tymczasowej ? Mamy dla ciebie idealną ofertę pracy.

Automation Procurement Specialist (Specjalista ds. Zaopatrzenia)Numer ref.: /382/06/2020/AP/52534
zadania
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prowadzenie negocjacji warunków transakcyjnych oraz umów handlowych.
  • Analiza rynku dostawców, stałe poszukiwanie nowych/alternatywnych dostawców
  • Poszukiwanie oszczędności dla firmy
  • Zarządzanie projektami
  • Organizowanie oraz optymalizacja łańcucha dostaw
oczekujemy
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - C1
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności zarządzania projektami
oferujemy
  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia w znanej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kompetencji w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne