Oferta pracy

Automation Test Developer

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Python

  • REST

  • SOAP

  • Selenium

  • Appium

  • SoapUI

  • JMeter

  • SQL

  • HTML

  • XML

  • XPATH

  • JPATH

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja testów aplikacji webowych / mobilnych / desktopowych

  • Monitorowanie wykonanych testów automatycznych oraz raportowanie wyników

  • Automatyzowanie testów web serwisów

  • Optymalizowanie istniejących skryptów automatycznych

  • Branie udziału w opracowaniu i rozwoju strategii automatyzacji testów

  • Wspieranie procesu konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów (CI)

  • Tworzenie nowych lub modyfikowanie istniejących przypadków testów na podstawie wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych

  • Terminowe i jakościowe realizowanie zleconych zadań

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Aktywna współpraca z analitykami oraz programistami

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze testowania aplikacji webowych / mobilnych / desktopowych

  • Rozwijałeś/-aś testy automatyczne w języku Java i/lub Python

  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu testowania usług REST / SOAP

  • Znasz takie narzędzia jak Selenium, Appium, SoapUI lub JMeter

  • Orientujesz się w obszarze SQL, HTML, XML, XPATH, JPATH

  • Znasz narzędzia wykorzystywane w procesie zarządzania testami (JIRA)

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT)

  • Jesteś zmotywowany/-a by się uczyć i poszerzać kompetencje

  • Potrafisz komunikować się swobodnie w języku angielskim

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy