Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automation Test Engineer

Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Bash

  • Git

  • SVN

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Nowo zatrudniona osoba będzie należeć do zespołu, który pracuje w projektach międzynarodowych, współtworząc zaawansowane systemy sterowania ruchem kolejowym o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zespół zajmuje się tworzeniem/ rozwojem i zarządzaniem zautomatyzowanym środowiskiem testowym oraz przeprowadzaniem testów – tworzenie specyfikacji testowej, przeprowadzaniem testów automatycznych. Głównym celem jest zapewnienie niezawodności systemu i wykazanie spełnienia wymagań.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja skryptów testowych,

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych,

  • Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych na podstawie specyfikacji wymagań,

  • Rewizje skryptów testowych,

  • Tworzenie dokumentacji testów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka, Elektronika lub Automatyka,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),

  • Znajomość środowiska Linux,

  • Znajomość języków skryptowych, takich jak Bash, Python, etc.,

  • Doświadczenie w pracy z repozytoriami GIT/SVN,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny inżynierii oprogramowania (systemy czasu rzeczywistego, aspekty dotyczące niezawodności i bezpieczeństwa systemów),

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość języków TCL/Expect lub innych języków skryptowych,

  • Znajomość języków programowania (C/C++/C#),

  • Certyfikat ISTQB.

To oferujemy

  • Elastyczny początek dnia,

  • Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich,

  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą,

  • Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej,

  • Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP,

  • Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami,

  • Imprezy rodzinne,

  • Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli,

  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy / bike parking

  • premia roczna / annual bonus

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się

w pobliży Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy