Automation Test Specialist

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Java

  • Groovy

  • SoapUI

  • Postman

  • Jenkins

  • Appium

  • Selenium

  • Visual Studio

Twój zakres obowiązków

  • automatyzacja testów przy pomocy profesjonalnych narzędzi,

  • projektowanie oraz tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,

  • testowanie oprogramowania,

  • raportowanie wykrytych błędów oraz postępów i wyników prowadzonych testów,

  • udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych,

  • praca w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania,

  • udział w projektach, których zakres obejmuje szereg czynności wykonywanych w Pionie Informatyki i innych komórkach Banku,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie testów zmian informatycznych.

Nasze wymagania

  • masz min. 2-letnie doświadczenie jako tester, w tym doświadczenie w automatyzacji przypadków testowych,

  • znasz narzędzia takie jak Appium, Jenkins, Selenium Webdriver, Visual Studio,

  • zna języki programowania C#, Java, Groovy,

  • znasz dobrze MacOS, Android,

  • znasz dobrze webserwisy (SOAP, REST) oraz narzędzia do testów API jak np. SoapUI, Postman,

  • znasz dobrze składnię JSON / XML umożliwiającą analizę logów aplikacji,

  • znasz język angielski w stopniu średnio-zaawansowanym,

  • znasz nowoczesne rozwiązania stosowane w bankowości internetowej i mobilnej.

To oferujemy

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje