Automation Tester

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure DevOps Server

  • TFS

  • Jira

  • Git

  • Github

  • Enterprise Architect

O projekcie

Oferujemy ciekawą i rozwojową pracę w projektach dla klientów z branży elektroenergetycznej.

Jako Tester w naszym zespole będziesz pracował(a) w projektach związanych z transformacją branży energetycznej przy rozwoju naszych produktów. Ciekawy zespół to gwarancja rozwoju, dlatego dołączysz do międzynarodowego grona ekspertów. Dzięki wspólnej pracy poznasz nasze najlepsze praktyki i podniesiesz nasze kompetencje dzieląc się swoim doświadczeniem.

Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i pracy w zespołach testowych w złożonych projektach integracyjnych, odezwij się do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach informatycznych w roli testera automatyzacji dla rozwiązania

  • Automatyzacja testów z użyciem RobotFramework i ew. JMeter, SoapUI

  • Pozyskiwanie i dokumentowanie przypadków testowych odpowiadającym wymaganiom klienta – ścisła współpraca z Zespołem projektowym

  • Planowanie testów oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych, procesowych i niefunkcjonalnych w projekcie

  • Uczestnictwo w testach z klientem i dokumentowanie ich wyników

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie narzędzi i procedur testowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w roli testera automatyzacji i pracy w zespołach testowych

  • Doświadczenie w pracy narzędziami automatyzacji testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem Robot Framework

  • Doświadczenie w planowaniu, przygotowaniu i dokumentacji planów i scenariuszy testowych

  • Doświadczenie w roli testera manualnego

  • Proaktywność, rzetelne podejście do pracy, terminowość

  • Umiejętność słuchania i poszukiwania rozwiązań problemów

  • Znajomość narzędzi i protokołów integracyjnych WS, REST będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość Azure DevOps Server / TFS, znajomość JIRA będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w sektorze energetycznym,

  • Znajomość JMeter, SoapUI, ChromeDriver wsparcie zespołów developerskich i analitycznych w ramach pipeline-u CI/CD

  • Znajomość git, Github, zasad wersjonowania kodu i skryptów,

  • Umiejętności analityczne,

  • Doświadczenie ze Enterprise Architect Sparx,

  • Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje testowe z wykorzystaniem metodyk i narzędzi automatyzujących testy

To oferujemy

  • Elastyczność co do zawieranych umów – idealnie umowa o pracę, ale jeśli masz inne oczekiwania, powiedz nam o tym

  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima z bezpłatnym pakietem dentystycznym

  • Plan zakupu akcji dofinansowany przez CGI, z możliwością spieniężenia w dowolnym momencie

  • Karta sportowa

  • Program psychologicznego wsparcia pracowników

  • Plan premii rocznych, w zależności od wypracowanych wyników

  • Premiowany program poleceń, minimum 6k PLN za polecenie

  • Program Be Consultant, dzięki któremu masz możliwość wzmocnienia swoich kompetencji

  • Program mentoringowy

  • Możliwość rozliczenia pracy twórczej (autorskie koszty uzyskania przychodów)

  • Atrakcyjny program szkoleń - Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, od wypadku i poważnego zachorowania

  • Dodatkowe ubezpieczenie z okazji urodzenia dziecka

Czego możesz od nas oczekiwać:

Otwarte są przed Tobą nowe perspektywy

Chociaż technologia jest w centrum cyfrowej transformacji naszych klientów, rozumiemy, że ludzie są w centrum sukcesu biznesowego.

Dołączając do CGI, stajesz się zaufanym doradcą, współpracującym z kolegami i klientami w celu przedstawiania praktycznych rozwiązań mających wpływ na otaczający nasz świat. Nazywamy naszych pracowników „memberami”, ponieważ są oni udziałowcami i właścicielami CGI, lubią pracować i rozwijać wspólnie, aby budować firmę, z której jesteśmy dumni. To było nasze marzenie od 1976 roku i doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj — jesteśmy jednym z największych niezależnych dostawców usług IT i doradztwa biznesowego na świecie.

W CGI dostrzegamy bogactwo, jakie niesie ze sobą różnorodność. Dążymy do stworzenia kultury pracy, w której wszyscy należą i współpracują z klientami w budowaniu zintegrowanych społeczności. Jako pracodawca zapewniający równe szanse, chcemy umożliwić wszystkim naszym memberom odnoszenie sukcesów i rozwój. Jeśli potrzebujesz wsparcia w dowolnym momencie procesu rekrutacji, poinformuj nas o tym. Chętnie pomożemy.

Czy jesteś gotowy, aby stać się częścią naszej historii sukcesu? Dołącz do CGI — gdzie Twoje pomysły i działania mają znaczenie.

CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 2 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Przewiń do profilu firmy