Logo Pracuj.pl

Automation Tester

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • Espresso

  • Cypress

  • Java

  • Kotlin

  • JavaScript

O projekcie

Zespoły developerskie w Allegro to ponad 900 specjalistów IT różnych specjalizacji, rozwijających nasz serwis. Unikatowa skala i złożoność problemów, które rozwiązujemy na co dzień, dają nam możliwość rozwoju przy bardzo różnorodnych projektach. W Allegro tworzymy aplikacje mobilne, budujemy narzędzia umożliwiające wystawienie, prezentację oraz wyszukiwanie ofert, rozwijamy elementy związane z procesem zakupowym, płatnościami, billingiem i prowizjami czy nadawaniem i śledzeniem przesyłek. Projektujemy narzędzia do zarządzania treściami i reklamami, a na potrzeby analityki tworzymy i utrzymujemy struktury danych, które stanowią wsparcie informacyjne dla zespołów biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych
  • Automatyzacja testów webowych lub mobilnych

Nasze wymagania

  • Znają technologie internetowe (REST API, HTTP)
  • Mają doświadczenie w automatyzacji testów webowych lub mobilnych
  • Znają narzędzia do automatyzacji testów funkcjonalnych (Selenium, Espresso, Cypress)
  • Potrafią pisać kod w jednym z wymienionych języków: Java, Kotlin, JavaScript
  • Potrafią korzystać z systemów kontroli wersji
  • Umieją tworzyć plany, scenariusze, przypadki i dane testowe
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • DDD
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • Pracujemy zwinnie, rozwijamy i utrzymujemy testy automatyczne w celu minimalizacji ilości testów manualnych
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych Testerów, Product Ownerów, Designerów i Developerów, którzy dzielą się wiedzą na setkach szkoleń, konferencji, meet-upów czy na stronach naszego bloga https://allegro.tech
  • Dysponujemy budżetami na szkolenia i książki - jeżeli chcesz się rozwijać - zawsze Ci pomożemy
  • Umożliwiamy Ci udział w eventach - Rocznie ponad 100 naszych inżynierów wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), w tym na Testing Cup, Test:Fest, Google I/O, DroidCon, AnDevCon, WWDC
  • Wspólnie aktywnie uczestniczymy w życiu największych grup użytkowników związanych z testowaniem oprogramowania w Polsce, organizując szkolenia/warsztaty i prezentacje m.in. w Poznaniu, Warszawie oraz Toruniu
  • Będziesz mieć możliwość rozwijania swoich kompetencji w czasie szkoleń wewnętrznych (technicznych, miękkich, ale i hobbystycznych)
  • Weźmiesz udział w wydarzeniach wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting

Automation Tester, Wrocław