Praca automatyk - zespół utrzymania ruchu, pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Czaple (pow. kartuski), Gdańsk
    „ Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest” Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 25 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • pomorskie
    OBOWIĄZKI: Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz wykonanie napraw maszyn Organizacja i wykonanie wdrożeń, uruchomień, legalizacji maszyn oraz niezbędnego oprogramowania Testowanie i programowanie nowo instalowanych maszyn Zarządzanie...
    opublikowana: 20 lutego 2020
    • Banino (pow. kartuski), Gdańsk
    Zakres odpowiedzialności: Utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych elektrycznych i układów automatyki oraz instalacji produkcyjnych i nieprodukcyjnych we wszystkich obiektach zakładu produkcyjnego - optymalizacja pracy urządzeń: udział w grupach...
    opublikowana: 19 lutego 2020