Oferta pracy

Automatyk \ Automation Engineer

Stanisława Klimeckiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie zakresu prac dla przemysłowych systemów automatyki

  • Projektowanie systemów automatyki w oparciu o normy i wymagania Klienta

  • Przygotowywanie specyfikacji do zakupu komponentów systemów automatyki

  • Projektowanie podłączeń do systemów automatyki

  • Przygotowywanie list IO

  • Projektowanie logik oraz sekwencji sterowania

  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej

  • Udział w testach FAT urządzeń pomiarowych/systemów automatyki

  • Współpraca z innymi dyscyplinami w celu realizacji zadań projektowych

  • Współpraca z działami planowania i zakupów

  • Udział w procesie składania ofert

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B1)

  • Znajomość przemysłowych systemów automatyki

  • Znajomość typowej dokumentacji projektowej

  • Umiejętność pracy w zespole specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • firmowe apartamenty wypoczynkowe w górach

  • doświadczenie projektowe Oil & Gas "offshore"

  • bardzo przyjazna atmosfera w biurze

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad kilkunastu platform wiertniczych (Equinor, Vår Energi, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowiska inżynierskie.

UWAGA: Wkrótce otwieramy nasze nowe biuro na Śląsku!

Przewiń do profilu firmy