Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk

ChM sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prace przy bieżących naprawach parku maszynowego

  • przeprowadzanie przeglądów maszyn

  • kontakt z serwisami maszyn i urządzeń w zakresie zamawiania części zamiennych, zgłaszania awarii itp.,

  • kompletowanie i zamawianie uprzednio wytypowanych części zamiennych

  • tworzenie wymaganej dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • znajomość systemów Fanuc i Heidenhain

  • samodzielność w realizacji zleceń

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branży

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do pakietów medycznych, imprezy integracyjne, wycieczki, paczki dla dzieci, karty świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ChM sp. z o.o.

Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od 40 lat,

znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Automatyk

Przewiń do profilu firmy

Inne

firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego

pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.