Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SPECIFIC PAWEŁ ŚCIESIŃSKIO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie standardów firmy w obszarze automatyki, bezpieczeństwa pracowników oraz eksploatacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,

  • wdrażanie nowych zautomatyzowanych rozwiązań i usprawnień technicznych w procesach produkcyjnych,

  • podnoszenie efektywności pracy maszyn i urządzeń poprzez optymalizację ich użytkowania oraz właściwy dobór rozwiązań technicznych,

  • czynne uczestnictwo w instalacji, uruchamianiu oraz testach produkcyjnych maszyn i urządzeń,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • nadzór nad diagnostyką, utrzymaniem właściwego stanu technicznego, konserwacją, przeglądami okresowymi maszyn i urządzeń,

  • planowanie i opracowywanie zakresów konserwacji, przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie i aktualizowanie niezbędnej dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane w obszarze automatyki, robotyki, elektroniki oraz pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna znajomość problematyki związanej z eksploatacją, naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i schematami technicznymi,

  • znajomość zasad działania procesów automatyki, sterowania oraz procesów technologicznych,

  • zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz działania pod presją czasu w sytuacjach awarii maszyn i urządzeń.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SPECIFIC PAWEŁ ŚCIESIŃSKI

Marka New Design łączy doświadczenie zebrane w branży wyposażenia wnętrz z zamiłowaniem do pięknych, nowoczesnych mebli. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – spełniamy się w tym, co robimy, a tam, gdzie jest pasja i poświęcenie dla idei – zawsze tworzą się rzeczy solidne i kunsztowne.

Po wielu latach prowadzenia własnych salonów z meblami wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży łóżek tapicerowanych. Producent, który sumiennie podchodzi do swojej profesji, wie jak trudno jest sprostać oczekiwaniom współczesnych Klientów. Dlatego zrezygnowaliśmy z produkcji masowej.

Dziś nasze meble wykonujemy na indywidualne zamówienia, dzięki czemu każdy Klient ma możliwość zdecydowania o ich finalnym kształcie, wymiarze czy rodzaju obicia. Nowoczesne technologie pozwalają nam niemal bez ograniczeń modelować konstrukcję naszych mebli.

Naszym koronnym produktem są designerskie, nowoczesne łóżka tapicerowane. Wiemy, że Klienci którzy je wybierają oczekują, że otrzymają mebel najwyższej jakości, będący ukoronowaniem tego, co proponuje nowoczesne wzornictwo. Jako producent łóżek tapicerowanych obserwujemy rynek, przyglądamy się temu jak zmieniają się świat i ludzie. Idziemy z duchem czasu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. To oni wyznaczają nowe trendy – my za nimi podążamy

Przewiń do profilu firmy