Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A.

4 5009 000 brutto / mies.

II Armii Wojska Polskiego 20

Bogatynia

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności systemów sterowania i automatyki

  • Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym

  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów

  • Nadzorowanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, pomp, systemów sterowania itp.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Wspieranie obsługi w zakresie uruchamiania i konfiguracji parku maszynowego

  • Kompletowanie części i podzespołów do realizacji projektów w zakresie elektryki, automatyki

Nasze wymagania

  • Świadectwa kwalifikacyjne ważne lub do odnowienia E (mile widziane E+D) Grupa 1 elektroenergetyka w zakresie: obsługi, konserwacji i remontów, montażu, prac kontrolno – pomiarowych do 20kV lub bez ograniczenia

  • Mile widziane: świadectwo kwalifikacji: grupa 3 – gazowa

  • Doświadczenie zawodowe - oświadczenie kandydata.

  • Wykształcenia średniego lub wyższego, absolwenci kierunków Automatyka, Mechatronika

  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej, znajomości systemów sterowania

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętności programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie od 7 do 15 + dodatkowe dyżury płatne

  • Stałe wynagrodzenie + dodatki

  • Zatrudnienie na stałe lub na czas określony

  • Terminowe wypłacanie wynagrodzenia

Benefity

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

W zakresie wymagań określonych w punkcie II, BWIO S.A. oczekuje złożenia oświadczeń przez kandydata.