Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Brzesko, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach.

    Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Brzesko

    Główne obowiązki:

    • utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie skutków awarii,
    • modernizacja urządzeń i wdrażanie nowych projektów,
    • montaż i uruchamianie nowych linii produkcyjnych,
    • rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych i w sekcjach współpracujących,
    • nadzór i regulacja systemów kontroli jakości,
    • współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów.

    Wymagania:

    • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),
    • wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (preferowane automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC, sieci przemysłowych, paneli operatorskich, falowników,
    • samodzielność i operatywność w działaniu,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia kwartalna
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
    • Ubezpieczenie na życie

      Pracowniczy Program Emerytalny
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek, wytwarzanych dla największych międzynarodowych producentów napojów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
    • Możliwość uzyskania nagrody do 700zł za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
    • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom