Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

BENTELER Automotive Poland sp z.o.o.

2

Chocicza Wielka (pow. wrzesiński)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i usuwanie usterek związanych z zasilaniem i sterowaniem na maszynach produkcyjnych

  • wprowadzanie potrzebnych zmian i modyfikacji w programach zgodnie z wytycznymi od inżyniera ds. procesu/działu jakości

  • uzupełnianie wymaganej dokumentacji technicznej

  • przekazywanie wiedzy pozostałym pracownikom o podejmowanych działaniach w trakcie usuwania napraw i wprowadzania uzgodnionych modyfikacji

  • utrzymanie ciągłości produkcji

  • kontrola stanów magazynowych

  • kontakt w zakresie programowania z regionalnym wsparciem z innych zakładów w grupie

Nasze wymagania

  • znajomość programu SIEMENS STEP 7 - poziom zaawansowany

  • znajomość oprogramowania TIA PORTAL – poziom zaawansowany

  • znajomość obsługi i konfiguracji Rasbery Pi z PLC

  • wprowadzanie nowych wizualizacji i aktualizacji starych na monitorach

  • znajomość diagnostyki i konfiguracji sieci Profinet

  • doświadczenie w pracach elektrycznych

  • uprawnienia SEP do 1kV – eksploatacja ( mile widziany dozór )

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i ich aktualizacji

  • umiejętność identyfikowania i usuwania przyczyn elektrycznych awarii

  • wiedza z zakresu awaryjnych zasilaczy UPS

  • znajomość wkrętarek i elementów sterujących BOSCH REXROTH

  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym

  • dobra znajomość pakietu Office ( zwłaszcza MS Excel )

Mile widziane

  • doświadczenie i znajomość czujników i kamer COGNEX/KEYENCE

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w programie Pascal

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie trzyzmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stałą miesięczną premię

  • Premię wakacyjną i świąteczną

  • Dofinansowanie z ZFŚS

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet medyczny

  • Kartę Multisport

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Udział w szkoleniach

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

BENTELER to niemiecka firma o ponad 130 letniej historii. Posiada 170 oddziałów w 38 krajach i zatrudnia około 30.000 pracowników. W Chociczy Wielkiej pod Wrześnią został wybudowany pierwszy zakład BENTELER Automotive w Polsce. W zakładzie montowane są trzy moduły zawieszenia dedykowane do VW Craftera. Współpraca ze światowymi liderami rynku motoryzacyjnego umożliwia rozwój firmy oraz stwarza nowe stanowiska pracy. Nie czekaj, przyłącz się do BENTELER!

W BENTELER wszystko jest możliwe. Od rozwoju talentu po perspektywę międzynarodowej kariery, z zapewnieniem wielu możliwości indywidualnego rozwoju.

Z nami znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące twojej przyszłości.

W BENTELER możesz stać się, kim zechcesz!

Przewiń do profilu firmy