Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk CNC (m/k)

  • Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek
    AUT/WLO/0119

    Obowiązki:

    • serwis i konserwacja obrabiarek numerycznych i maszyn CNC,
    • przebudowa układów sterowania maszyn i urządzeń,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej urządzeń,
    • pisanie oprogramowania dla nowych i modernizowanych urządzeń,
    • wsparcie obszaru utrzymania ruchu w formie doradzania i analizowania powstających usterek,
    • prowadzenie szkoleń z obsługi powstających maszyn.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • wiedza z zakresu serwonapędów, automatyki lub hydrauliki,
    • umiejętność czytania schematów,
    • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne do 1 KV,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średnim,
    • bonusem jest umiejętność programowania sterowników PLC SIEMENS SIMATIC S7-200, 300, 1200, 1500.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie na życie,
    • bogaty pakiet benefitów socjalnych,
    • nagrody uznaniowe i roczne,
    • miejsce pracy: Włocławek.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis