Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Copco Plus Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń poprzez realizację remontów planowanych oraz prac prewencyjnych

  • diagnozowanie oraz naprawa usterek

  • szybkie i skuteczne przywracanie funkcjonalności systemów

  • udział w pracach modernizacyjnych – modyfikacja i tworzenie oprogramowania sterowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektromechanika, budowa maszyn, automatyka)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki i hydrauliki

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami (obsługa i programowanie sterowników)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • aktualne uprawnienia SEP E (mile widziane D)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • przyjazna atmosfera pracy

  • opieka ze strony biura

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. Nasze 12 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży. Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.